Naše klinika i nadále v provozu. Cesty do Ferticare povoleny i přes hranice okresů.
V březnu vstupní konzultace zdarma & možnost online konzultace.

Léčba neplodnosti je v současné době aktuálním tématem. Jelikož počet neplodných pacientů stále přibývá, rozhodli jsme se pro Vás otevřít novou, již třetí, kliniku, abychom mohli i Vám pomoci naplnit touhu po vysněném dítěti.

Nejen samotná neplodnost, ale i cesta k vytouženému dítěti může být psychicky náročná. Proto se snažíme ke každému pacientovi přistupovat individuálně, jelikož každý z nás má jiné potřeby.

Příčiny neplodnosti můžou být různé, jak ze strany ženy, tak ze strany muže. Mezi ženské příčiny neplodnosti patří například neprůchodnost vejcovodů, endometrióza, vrozené poruchové vady, hormonální poruchy aj. Hlavní příčinou mužské neplodnosti bývá špatná kvalita spermií.

ferticare znojmo laboratoř


Jak se dá zjistit, zdali jste plodní?

U žen doporučujeme následující postup:

  • Zpracování anamnézy
  • Osobní kontrola u lékaře, který Vám provede gynekologické vyšetření
  • Odběry krve, zejména na hladinu hormonů v těle a sérologie
  • Následná kontrola a konzultace výsledků, možné doporučení k dalším vyšetřením, např. 3D ultrazvuk vaječníků a dělohy, vyšetření průchodnosti vejcovodů

U mužů je postup následující:

  • Zpracování anamnézy
  • Osobní pohovor s lékařem
  • Vyšetření spermiogramu
  • Následná konzultace s lékařem s výsledky spermiogramu

léčba neplodosti ivf


IVF – IN VITRO FERTILIZATION

Do léčby neplodnosti zahrnujeme několik metod – IUI, IVF, ICSI, PICSI. Během léčby může dojít k drobným zákrokům jako například k odběru vajíček (oocytů), či hysteroskopii. Odběr oocytů se provádí v krátkodobé anestezii. Asistovaná reprodukce neprobíhá v těle ženy, nýbrž v laboratoři. Je ale potřeba u ženy provést hormonální stimulaci.

Metod umělého oplození lze využít jak u léčby s vlastními vajíčky, tak i s darovanými. Terapie s darovanými oocyty je určena pro ženy, které vlastní vajíčka použít nemohou nebo pokud, vzhledem k věku, žádná vajíčka nemají.

Darovaná vajíčka získáváme od našich dárkyň. Před dobrovolným anonymním darováním musí dárkyně absolvovat řadu vyšetření a genetickou diagnostiku. To samé platí i pro naše dárce. Možnost léčby s darovanými spermiemi nabízíme na naší klinice taktéž.

Kontakty

+420 530 350 260

info@znamed.cz

Adresa

MUDr. Jana Jánského 2675/11
669 02, Znojmo

© Znamed s.r.o. / Ferticare SE
Nahoru ▴