Milé pacientky, milí pacienti, v souvislosti s koronavirem COVID-19 nadále zajišťujeme podmínky pro poskytování pomoci všem neplodným párům v oblasti asistované reprodukce.

 Každé z našich zdravotnických zařízení podstoupilo přísná opatření pro zabezpečení provozu a léčby neplodnosti v těchto komplikovaných podmínkách. 

Opatření přijatá v souvislosti s nouzovým stavem

Obecně nabízíme našim pacientům konzultace osobně, přes Skype nebo telefonicky.

Příchod koronaviru COVID-19 do mnoha evropských zemí a opatření, která musela být přijata, aby se co nejvíce omezila nákaza, vyvolala znepokojivou situaci v celé populaci i u těhotných žen nebo žen podstupujících asistovanou reprodukci, zejména s ohledem na možné důsledky tohoto viru na léčbu, těhotenství nebo budoucí dítě.

FertiCare chce proto uklidnit a informovat všechny své pacienty, že aktivně sledujeme vývoj viru a zároveň na naší klinice zavádíme jak nařízení stanovená Ministerstvem zdravotnictví ČR, tak i doporučení vědeckých společností.

Na základě doporučení Ministerstva zdravotnictví ČR jsme přijali na klinice FertiCare všechna nezbytná opatření proti šíření virové nákazy, a tím k zajištění zdraví našich pacientů a zaměstnanců:

 • Všichni naši pracovníci ve službách umělého oplodnění i jiných byli instruováni, aby nechodili na kliniku, pokud vykazují nějaké příznaky virového onemocnění. To platí také pro ty, kteří byli v kontaktu s osobou, která byla pozitivně testována nebo cestovala do rizikových oblastí.
 • Umístili jsme informační plakáty se základními preventivními a hygienickými opatřeními na různých místech naší kliniky.
 • Abychom se vyhnuli možným rizikům vyplývajícím z přímého fyzického kontaktu, bylo všem našim zaměstnancům doporučeno, aby se vyhnuli zdravení pacientů podáním rukou.
 • Náš personál je poučen, aby si umyl ruce před a po přijetí každého pacienta.
 • Doporučujeme také, aby si všechny osoby vstupující na kliniku umývaly ruce mýdlem a vodou nebo dezinfekčními gely, které jsou pro všechny dostupné na recepci a v čekárně.
 • Prosíme doprovod našich pacientů, aby na ně počkal venku před klinikou.
 • Všichni naši pracovníci dostali potřebný ochranný materiál.
 • Byly posíleny úklidové a dezinfekční služby na celé klinice.
 • Z naší čekárny jsme odstranili všechny časopisy.
 • Všem zaměstnancům i pacientům měříme teplotu.
 • Všímáme si možných příznaků u všech pracovníků a dbáme na všechna doporučení zdravotnických orgánů.

Je nám velmi líto nepříjemností, které tato opatření mohou způsobit, ale jsme si jisti, že díky spolupráci nás všech bude klinika FertiCare bezpečné místo, kde můžeme i nadále poskytovat kvalitní péči našim pacientům.

Naši lékaři nabízejí vstupní konzultace prostřednictvím skype nebo telefonicky zdarma, ale i standartní konzutace osobně na klinice.

Mapa příjezdu do kliniky:

Kontakty

+420 530 350 260

info@znamed.cz

Adresa

MUDr. Jana Jánského 2675/11
669 02, Znojmo

© Znamed s.r.o. / Ferticare SE
Nahoru ▴